1.prípravné stretnutie,Medzev-Geča

04.02.2014 11:59

V skorých ranných hodinách sa naše mužstvo dospelích  stretlo s kvalitným súperom z Medzeva ,ktorý nám hneď v úvode zápasu ukázal svoju silu a uz v 3. min sme  inkasovali z kopačky Gajdoša.O dve minúty  unikol po ľavej strane Demeter ktorý preloboval  brankára Medzeva a bolo vyrovnané. V ďalšom priebehu  Medzevský futbalisti ovládli hru a my sme kopili jednu chybu za druhou a náš súper poľahky strieľal góly do našej siete.Príčinou bol predovšetkým zlý prístup poniektorých našich hráčov k stretnutiu.Gólový účet postupne narástol až na hrozivých 7:1.V poslednej desaťminútovke 1. polčasu sa nám podarilo zkorigovať dvomi gólmi Orosa na 7:3. V 2. polčase naši chlapci vybehli na ihrisko ako vymenení,ovládli hru súpera predčili, zatlačili a ukázali ze futbal hrať vedia .Postupne znížili na 7:6 a nebiť zahodených šancí predovšetkým Varcholu mohol byť výsledok omnoho lepší. Za druhý polčas si chlapci zaslúžia pochvalu avšak netreba zabudnúť  na  prvú 45-minútovku ktorá sa verme už opakovať nebude.

Zostava FK Geča 73:Groško-Bartok,Hoščuk,Tóth( 52´Sipko),Milkovič-Jurek,Leško,demeter,Postredný-Oros(56´Varchola),Halčišák