prípravné stretnutie Sokoľany - Geča

18.02.2013 15:53

Sokoľany - Geča 1:3 (0:1)

Druhe naše prípravné stretnutie v tomto roku malo od začiatku dobré temto,naši chlapci sa od začiatku zahryzli do súpera a hlavne po krídlach a následných centrovaných loptách sa snažili zaskočiť nášho súpera.Dobré príležitosti mali na svojích hlavách Postredný aj Leško ale súperovho bránkara prekonať nedokázali.Na druhej strane sľubnú príležitosť Sokolian zneškodnil Groško.Vedenenia sme sa ujali gólom V.Huttera z pokutového kopu ,keď na rohu bránkového úzenia bol nedovolene zastavený prienik Čontošfalského.V druhom polčase po prieniku Halčišáka zvíšil na 2:0 v náš prospech Fečo a o pár minút  sme mali opäť výhodu pokutového kopu, keď za hranie rukou v pokutovom území si tentokrát  loptu na biely bod postavil Figura, avšak jeho úmysel ,súperov brankár vystihol. Asi v 75 minúte zahrávali Sokoľany priami voľný kop, ktorého exekútor Markovič poslal loptu od brvna na bránkovu čiaru kde sa najlepšie zorientoval "Sokoľanský" Pida a následne znížil na 1:2. Sokoľany  viacej ožili , ale "dravý" Halčišák vybojoval v stretnutí 3. pokutový kop, ktorého exekútor Demeter upravil stav stretnutia na konečných 1:3 v prospech Geče.

Góly:Pida - V.Hutter(p.k.),Fečo,Demeter(p.k.)

Zostava Geče: Groško-Ja.Bartok,Figura,Milkovič,Župa-Leško,Jurek-Hutter,Čontošfalský,Postredný-Halčišák. striedali:Fečo,Demeter,Jo.Bartok,