Gól nám streliť súdené nebolo...

03.06.2013 06:23

24.kolo VI.liga KG FK Košická Nová Ves - FK Geča 73  1:0(1:0)

Do stretnutia sme vstúpili veľmi dobre  keď od začiatku sme domácich zatvorili na vlastnej polovici a krásnymi strelami a sériou rohových kopov sme sa snažili o strelenie úvodného gólu.Avšak  všetky naše pokusy končili zväčša na výborne chytajúcom domácom bránkarovi Schwanczarovi.V 18 min. Hoščuk tvrdou strelou z cca.30 metrov krásne trafil,ale Schwanczar opäť vytiahol jeden zo svojich neskutočných zákrokov, o chvíľu podobná Jurekova strela len tesne minula domácu bránu.Keďže sa neujala ani Halčišáková hlavička,Papcúnové vyzvŕtanie obrancov taktiež neukočil gólom,a hlavne samostatný nájazd Vladimíra Huttera,ktorý domáci bránkar špičkou kopačky vytlačil na roh,nasledoval trest,keď z prvej šance domácich v 40 minúte,po rozohratí priameho kopu a tečovanej strele sa lopta odrazila od tyče, kde sa v  našom bránkovom území najlepšie zorientoval domáci Houdek ktorý prestrelil nášho Groška - 1:0.Druhý polčas bol z našej strany trošku rozháranejší hlavne kvôly ubiehajúcim minútam a očividnému zdržiavaniu,kde niekedy až úmyselne sa ľahajúci domáci zbierali cenné minúty.Aj napriek tomu sme mali blízko k streleniu gólu, hlavne Hoščukov pokus ktorý z hranice bránkového územia kopol loptu do zeme a tá následne preskočila domáceho bránkara ale aj bránu.Neujala sa ani dobrá Figurova hlavička, ktorá tesne minula brvno,ani ďalšia séria rohových kopov.Keďže ku koncu stretnutia sme už hrali vabank domácim sa naskytla šanca samostatného nájazdu, kde sa pre zmenu vyznamenal náš Groško.Svoje kvality ukázal aj pri hlavičke po rohovom kope keď bravúrne zneškodnil loptu smerujúcu pod brvno našej brány.Bol to smolný zápas pre našich chlapcov v ktorom ako sa hovorí: keby sme hrali do polnoci góla nedáme.

Gól: Houdek

ŽK: Baltovič - Čontošfalský,Hoščuk

Rozhodoval: Švec,Kavčák,Prokopovič